Başa

GENEL BAKIŞ » AK PALACE BELEK HAKKINDA

Muhafazakar Aile Oteli Ak Palace Belek Hakkında

AK PALACE BELEK HAKKINDA

Günümüz toplumunda Muhafazakar ailelerin tatil hakkında seçenekleri bulunması göz önünde bulundurularak.

Ak Palace Belek 2017 yılında siz değerli misafirleriyle buluşuyor.

Ak Palace Belek Türk İslam Aile yapısına uygun mahremiyeti ön planda tutarak siz Muhafazakar ailelerimize hizmet vermek için bütün detayları düşünerek en konforlu şekilde sizlerin hizmetine sunmaktayız.

Akpalace Belek İslami Otel konseptinde Helal Markalarla, Helal Ürün noktasında titiz davranmakta olup sizler için en kaliteli ve lezzetli ürünleri kullanarak hazırlatılıp Osmanlı ve Türk mutfağının eşsiz yemek çeşitlerini sizlerin damak tadına sunmaktayız.

Ak Palace Belek' te farklı amaçlarla kullanılan 7 adet yüzme havuzu bulunmaktadır. 6 dönümlük bayanlar kompleksinde; yüzme havuzu ve dinlenme alanı bulunmaktadır. 2 kaydıraklı havuzda keyifli zaman geçirebilir, gün boyu bayanlar kompleksinde yiyecek ve içecek hizmeti alabilirsiniz. Animasyon ekibimizce bayanlara özel aktiviteler ve gece showları düzenlenmektedir.

Bay kompleksimizdeki havuzumuzda 2 kaydırak bulunmakta olup, gün boyu yiyecek ve içecek servisi, animasyon aktiviteleri ve gece showları düzenlenmektedir.

Ailenizle vakit geçireceğiniz özel Aile havuzlarımız ücretsizdir. Aile plajımızda su ve oyun parkı ve diğer aktiviteler bulunmaktadır.

Akpalace Belek’te herşey sizler için en ince ayrıntısına kadar düşünüldü, planlandı ve uygulanarak sizlerin beğenisine sunuldu.

Tüm hakları Akpalace’a aittir, izinsiz kullanılamaz ©2017
Acenta Girişi »      Tasarım ve Programlama AJANSWEB