Başa

GENEL BAKIŞ » KALİTE POLİTİKASI

5 Yıldızlı Muhafazakar Aile Tatili Hakkında Genel Bilgiler

Kalite Politikası

AKPALACE Belek olarak her zaman daha iyisini yapabileceğimiz inancıyla kendimize “sürekli iyileştirmeyi” amaç edinmiş bir kurumuz. Hizmet kalitemizi ve misafir memnuniyetini sürekli ölçer ve iyileştiririz.

Sunduğumuz hizmetle misafirlerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak kaliteli servis anlayışından ödün vermeyiz.

Tüm faaliyetlerimizde ilgili yasal şartlara uyarak, uluslararası standartlar doğrultusunda çalışarak İslami konseptte Türkiye’de lider bir otel olmayı hedefleriz.

İşletmemizde gıdaların hammadde alımı, depolanması, hazırlanması ve sunum aşamalarında gıda güvenliği kanunlarına ve hijyen standartlarına uyarak sağlıklı gıdalar üretir ve sunarız. Ayrıca her aşamada İslami kurallara uyarak helal gıda üretir, helal gıda sertifikasına sahip tedarikçilerden satın alma yaparız.

Çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın sağlık ve güvenliklerini tehlikeye atacak riskleri en aza indirmek ve iş kazalarını önlemek için tüm süreçlerimizde sürekli iyileştirme yaparız.

Ekip çalışmasına ve eğitime verdiğimiz önemle çalışanlarımızın da misafirlerimiz kadar kendilerini ayrıcalıklı hissetmelerini sağlarız.

Çevreyi korumak adına atıklarımızı kontrol altına alır, doğal kaynakların kullanımını, enerji tüketimini, hava, su ve toprak kirlenmesini en aza indirgemek için gayret ederiz.

Tüm hakları Akpalace’a aittir, izinsiz kullanılamaz ©2017
Acenta Girişi »      Tasarım ve Programlama AJANSWEB